FANDOM


 • Siema! Otwieram głosowanie o tym, czy zostawić postacie i co za tym udzie tworzyć je w przyszłości.

  Ja jestem za usunięciem, ponieważ jakby nie było wiki jest o książkach, a nie postaciach. Obawiam się, że jeżeli możliwość tworzenia tych postaci zostanie to w konsekwencji w bliżej nieokreślonej przyszłości będzie ich o wiele więcej niż książek, które są tematyką strony (obecnie postacie stanowią 42 artykuły, a pochodzą z zaledwie kilka serii).

    Wczytuję edytor...
  • Jestem za usunięciem

     Wczytuję edytor...
  • Ok, dawno tu nie wchodziłam, ale zabiorę głos, a co ;) W sumie postać jest istotą każdej książki... tylko że ta istota może być w razie potrzeby opisana w artykule o tej książce. Jeśli postacie miałyby być opisywane, to w takim razie wypadałoby opisać przynajmniej postać główną z każdej książki. Uwzględnienie znaczenia danej postaci w artykule o książce, w jakiej występuje uważam za wystarczające.

     Wczytuję edytor...
  • Ja jestem za pozostawieniem postaci. Przynajmniej najważniejsi bohaterowie z każdej książki powinni być opisani osobno. A co do tych mniej ważnych - w artykule o książce możnaby zrobić nagłówek "Postacie", gdzie pokrótce opisałoby się wszystkie postacie z utworu.

     Wczytuję edytor...
  • 3:1 za usunięciem postaci, czyli artykuły te zostaną usunięte. Od opisywania postaci są konkretne wikie, my tutaj tworzymy katalog książek, wydawnictw, cykli, autorów :).

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik portalu FANDOM
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.